Nieuwsberichten

28/11/2010: A-, B-, D- en F-ploeg halen uit met ruime overwinningen !

 

Voor de verslagjes klik hier

 

28/11/2010: Resultaten Speelweek 9

 

Madelon A - Melsele A : 4-12 (Bart 4, Jef en Bruno 3, Bert 2)

Melsele B - Crawford Gent E : 14-2 (Jorik en Koen 4, Stefan en Hans 3)

Egmont B - Melsele C : 11-5 (Luc 3, Matthias 2, Steve en Sylvain 0)

Melsele D - Meteor C : 13-3 (Paul 4, Stefaan, Bram en Tom 3)

Rooigem-Gent G - Melsele E : 13-3 (René, Mathijs en Rudi 1, Bart 0)

Melsele F - Maldegem B : 14-2 (Jens en Benny 4, Luc en Eddy 3)

Madelon E - Melsele G : 11-5 (Robin en Jan 2, Arne 1, Herman 0)

 

21/11/2010: Zevende opeenvolgende overwinning houdt

D-ploeg stevig op 2e plaats!

 

Voor de verslagjes klik hier

 

20/11/2010: Resultaten Speelweek 8

 

Melsele A - Egmont A : 15-1 (Bart, Bert en Bruno 4, Jef 3)

Zomergem A - Melsele B : 10-6 (Stefan 4, Jorik 2, Hans en Gunther 0)

Melsele C - Meteor A : 4-12 (Matthias 2, Luc en Sylvain 1, Stijn 0)

Egmont C - Melsele D : 4-12 (Stefaan, Bram, Tom en Paul 3)

Melsele E - Temse A : 7-9 (René, Mathijs en Evert 2, Rudi 1)

Rooigem-Gent J - Melsele F : 5-11 (Jens 4, Benny 3 , Luc en Eddy 2)

Melsele G - HNO B : 6-10 (Steven 3, Robin 2, Arne 1, Michiel 0)

 

14/11/2010: F-ploeg laat tegenstander geen kans in de topper

in 4e provinciale en wint met 13-3!

 

Voor de verslagjes klik hier

 

13/11/2010: Resultaten Speelweek 7

 

Melsele A - Rooigem-Gent C : 2-14 (Bart en Bruno 1, Bram 0)

Wetteren A - Melsele B : 3-13 (Stefan 4, Hans, Jorik en Jef 3)

Melsele C - Wetteren B : 13-3 (Koen en Jan 4, Stijn 3, Matthias 2)

Rooigem-Gent I - Melsele D : 6-10 (Tom en Koen 4, Sylvain 2, Luc 0)

Madelon B - Melsele E : 13-3 (René 2, Mathijs 1, Rudi en Bart 0)

Melsele F - Zomergem D : 13-3 (Jens 4, Benny, Luc en Jo 3)

Melsele G - vrij

 

12/11/2010: Beker van Oost-Vlaanderen

 

Dit jaar heeft onze club één ploegje ingeschreven voor de beker van Oost-Vlaanderen. De ploeg bestaat uit Bram, Mathijs, Jens en Bart Rosiers. In de eerste ronde werd er vlot gewonnen van Galmaarden C (D0 D0 E2) met 3-6. Het waren Bram (3/3), Jens (2/3) en Bart (1/3) die de klus gingen klaren in Galmaarden. Hopelijk kan dit ploegje ver geraken in dit bekersysteem met voorgift.

 

07/11/2010: B-ploeg blijft hoge ogen gooien na nieuwe winst

tegen leider en titelfavoriet !

 

Voor de verslagjes klik hier

 

06/11/2010: Resultaten Speelweek 6

 

Knal D - Melsele A : 3-13 (Bruno, Bert en Bart 4, Steve 1)

Melsele B - Knal C : 9-7 (Jorik 4, Stefan en Koen 2, Hans 1)

Tass A - Melsele C : 11-5 (Mathias 3, Stijn en Luc 1, Sylvain 0)

Melsele D - Knal E : 14-2 (Bram en Tom 4, Stefaan en Paul 3)

Melsele E - Zele B : 6-10 (Mathijs 3, René, Rudi en Bart 1)

Eikenlo F - Melsele F : 3-13 (Benny en Luc 4, Eddy 3 en Jens 2)

Melsele G - Kruibeke F : 12-4 (Robin 4, Jan en Steven 3, Arne 2)

 

31/10/2010: Resultaten vervroegde wedstrijden

 

Melsele A - Egmont A : 15-1 (Bart, Bert en Bruno 4, Jef 3)

Tass A - Melsele C : 11-5 (Mathias 3, Stijn en Luc 1, Sylvain 0)

Egmont C - Melsele D : 4-12 (Stefaan, Bram, Tom en Paul 3)

Melsele D - Denderleeuw B : 11-5 (Bram 4, Marc 3, Tom en Paul 2)

 

24/10/2010: D-, F- en G-ploeg blijven meedraaien in de top

van de rangschikking !

 

Voor de verslagjes klik hier

 

23/10/2010: Resultaten Speelweek 5

 

Melsele A - Hamme B : 5-11 (Bert en Bart 2, Bruno 1, Jef 0)

Temse A - Melsele B : 6-10 (Jorik en Gunther 3, Stefan en Hans 2)

Melsele C - Eikenlo D : 12-4 (Mathias 4, Sylvain en Stijn 3, Luc 2)

Galmaarden F - Melsele D : 2-14 (Stefaan, Bram en Paul 4, Tom 2)

Melsele E - Lobos B : 11-5 (Koen 4, Bart 3, Mathijs en Rudi 2)

Merelbeke E - Melsele F : 2-14 (Benny en Luc 4, Eddy en Jo 3)

Melsele G - St-Niklase G : 13-3 (Steven 4, Herman, Jan en Robin 3)

 

10/10/2010: B-ploeg bevestigt goede vorm en pakt 2e zege op rij !

 

Voor de verslagjes klik hier

 

09/10/2010: Resultaten Speelweek 4

 

Gemo B - Melsele A : 9-7 (Jef 3, Bart 2, Bert en Bruno 1)

Melsele B - Stekene B : 10-6 (Jorik 4, Stefan 3, Hans 2, Jan 1)

Temse B - Melsele C : 8-8 (Marc 4, Sylvain 2, Mathias en Luc 1)

Melsele D - Lede A : 14-2 (Stefaan en Bram 4, Tom en Paul 3)

St-Niklase C - Melsele E : 9-7 (Mathijs 4, Rony 3, René en Rudi 0)

Melsele F - Crawford Gent K : 13-3 (Bart 4, Luc, Benny en Jens 3)

Stekene H - Melsele G : 0-16 (Herman, Robin, Arne en Jan 4)

 

03/10/2010: B-ploeg pakt eerste en ruime overwinning op bezoek bij Rooigem D !

 

Voor de verslagjes klik hier

 

02/10/2010: Resultaten Speelweek 3

 

Ronse A - Melsele A : 10-6 (Bert 3, Bart, Bruno en Jef 1)

Rooigem-Gent D - Melsele B : 3-13 (Jorik en Stefan 4, Hans 3 en Koen 2)

Melsele C - Kruibeke A : 4-12 (Luc 2, Sylvain en Stijn 1, Jan 0)

Melsele D - Sterke Stut C : 15-1 (Stefaan, Bram en Tom 4, Paul 3))

Melsele E - Buggenhout A : 9-7 (Koen en Rudi 3, René 2, Bart 1)

Lobos D - Melsele F : 3-13 (Luc 4, Jens, Benny en Eddy 3)

Melsele G - Stekene E : 8-8 (Robin 3, Steven en Arne 2, Michiel 1)

 

 

 

 

 

 

 

© 2008 TTC Melsele | Bart Van den Nieuwenhof |